ELVİRA HOME; havlunun dantelle birlikteliğinden doğan güzellik.

Şirketimiz, ELVİRA HOME markası olarak İstanbul’da kurulmuştur. Tekstil sektöründe hızla büyüyen, teknoloji ile kendisini sürekli yenileyerek üretim kapasitesini arttırmıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan firmamız en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendisini geliştirmektedir.

Firmamızın ürettiği; Abiye bambu FRANSIZ DANTELLİ bornoz seti ile, hem rahat bir banyo sonrası kuruluğu yaşarken aynı zamanda görsel olarak da kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Özel tasarımları ve üzerinde yer alan FRANSIZ güpürler ile dantel havasını da üzerinize yansıtacak bu lüks bornoz seti, kendinizi çok daha özel hissetmenizi sağlayacak.

Ülkemizde çok fazla bulunmayan dantelli ve aynı zamanda zarif bornoz modeli vücudunuzu sararken ruhunuzu da okşayacak…

Misyonumuz

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Uluslararası rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanan, en iyi ve kaliteli hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.

Vizyonumuz

“Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş bizim için yeni bir heyecan demektir. Yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla , müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı , kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak.